BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ApieTai

Įrašai su tema 'something'

Netikėta staigmena.

parašė: elegantishkai · 2010-02-21 · 1 komentaras

Vat va tokią staigmeną gavau šįryt:

Ir tikrai nežinau ką su ja daryti?

Rodyk draugams

Temos: something

Diena,viena iš nedaugelio.

parašė: elegantishkai · 2010-01-25 · Nėra komentarų

Tai buvo ypatinga diena.Viena iš tų,kai viskas ką tik be paimtum į rankas sekėsi.Net ir oras buvo toks,kokio aš norėjau tądien: šiltas,švelnus,giedras dangus ir jokio debesėlio.Net ir vėjas pakluso mano norams.Jis buvo nei stiprus,nei silpnas,nei per karštas,nei per šaltas.Jis buvo lengvas vasarinis vėjelis tarsi atneštas man tiesiai nuo jūros.

Tai buvo paskutinės mano egzistavimo akimirkos,kai buvau mažas žmogus,maža mergaitė,kuri bijojo.. Aš saugau šią dieną giliausiame širdies kampelyje,kad niekas niekada nepavogtų šio stebuklo iš manęs,nes tai bene didžiausia revoliucija per visą mano gyvenimą.

G.

Rodyk draugams

Temos: something

All u have to do is..

parašė: elegantishkai · 2009-09-10 · 4 komentarai

Rodyk draugams

Temos: something

New blog

parašė: elegantishkai · 2009-08-30 · 2 komentarai

Kagi,pradedu savo naująjį blog’ą :} Iš tiesų jaučiuosi tiesiog puikiai,viskas sekasi nuostabiai.Nepaisant to,kad vasaros jau nebeliko,greitai rugsėjo 1-oji,laukia egzaminai ir teks gan ilgai nematyti savojo šunyčio.

Tikiuosi išmokti planuoti savo laiką,neapleisti šio blogo kaip kad pirmojo,kurį tiesą sakant rašydavau dėl dėmesio trūkumo (parašius naują įrašą užsukinėdavau čia kas 5min ir nervindavausi,kad dar nėra komentarų ar patiko skliaustai vis dar rodo nulį.) Nusprendžiau nebebūti tokia egoistė,rašyti tik savo malonumui ir nepalikti blogo vienišo bent savaitę,nes jis juk minta įrašais..

Ech,tikiuosi sutarsime puikiai,blogiuk..;>

Gintarė

Nuotaika: *laimingas veidas*

Muzika: Sportas - Linda Linda.mp3

Rodyk draugams

Temos: something