BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ApieTai

Įrašai su tema 'Pamastymai apie'

Jausti gyvenimą.

parašė: elegantishkai · 2010-10-11 · Nėra komentarų

Viskas prasideda nuo to,kai tu pirmą kartą atmerki savo akis šiame pasaulyje.

Tavo pirmas žingsnis.

Pirmas žodis.

Pirmoji meilė.

Pirmas bučinys.

Pirmoji pergalė.

Pirmas rimtas “kritimas” žemyn.

Pirmoji akimirka,kai vėl pakyli ir žinai,kad gyvensi.

Ir kiekvieną akimirką,kiekvieną minutę mes galime jausti.

Jausti gyvenimą.

Šypsotis.

Ir žinoti,kad pasaulyje nėra nei vienos jėgos,kuri galėtų palaužti tavo nenugalimą sielą.

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

I love my life.

parašė: elegantishkai · 2010-10-05 · Nėra komentarų

Liko tik keletas valandų iki mano naujosios gyvenimo aistros,priklausomybės ir vieno iš pačių nerealiausių dalykų mano gyvenime.Kas tai išduosiu vėliau ir esu tikra,kad parašysiu atskirą įrašą šia tema.Kol laukiu tos akimirkos,pamaniau,kad jau seniai lankaiusi savo bloge ir nusprendžiau parašyti keletą minčių.

Šiandien labai daug mąsčiau apie nuosmukius ir pakilimus.Apie gyvenimo vertę ir kas tą gyvenimą daro tokiu vertingu.Kalbant tik apie save galėčiau drąsiai įvardinti šeimą ir meilę kaip didžiausias mano gyvenimo vertybes,nes nereikia jokių milijonų pinigų,namų,mašinų ar kitokių materialinių gėrybių, kai šalia tavęs yra TOKIE TURTAI,kad imi ir garsiai pasakai: Kaip man gera,kad jus turiu.Tačiau ne visi tai įvertina.

Nuo pat gimimo mano lūpų kampučiai pakrypę aukštyn.Tai rodo, kad esu optimistė iš prigimties.Ir iš tiesų šypsausi beveik visose gyvenimo situacijose,karatsi ironiškai,o kartais iš tiesų nuoširdžiai.. Nors ilgą laiką buvau gyvas “depresonas” ir kamavausi dėl visko,o gal iš tikrųjų buvo dėl ko,bet dabar galiu drąsiai pasakyti:  Aš myliu savo gyvenimą.

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Gyvenimas - tarsi važiavimas autobusu.

parašė: elegantishkai · 2010-09-26 · 2 komentarai

O ši mintis man toptelėjo vėlyvą kažkurio rugsėjo trečiadienio popietę,kai po 7 sunkių pamokų riedėjau namo. Įlipi į autobusą ir matai žmones tvirtai sėdinčius ant pagrindo,nejučiomis imu ieškoti vietos ir sau.Jei randu šiandien man lucky day, jei ne - pajuntu skausmą pečių srityje,vis dėl to 5 storos knygos.. Į ką nors įsikimbi ir važiuoji toliau,kartais autobusui stabdant susvyruoji ir tu,kartais krenti nuo menkiausio krustelėjimo, o kartais.. Tu stovi,o visi kiti krenta.. Ramiau pasidaro,kai pamatau “namų” stotelę,tuomet žinau,kad mano pečius nustos slėgti sunkus rankinės svoris,galėsiu atsipalaiduoti ir basa vaikštinėti po balkoną..

Taip ir tikrame gyvenime,lengviau atsipučiame kai turime tvirtą pagrinda po kojomis arba… arba ;) ,sunerimstame,kai “pagrindų” tarsi nebelieka,ar kažkas kitas spėjo juos užimti,krentame ir kylame.Arba stovime ir palengva kylame,kai kiti tuo tarpu,rieda žemyn..

Pabaigai,vieno tingaus,vaikiško sekmadienio veikla:

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Kvaili palinkėjimai,atvirlaiškių “neteisybės” ir mano katutis.

parašė: elegantishkai · 2010-08-21 · 2 komentarai

Nekenčiu kai žmonės man linki: “Gero savaitgalio”.Vasaromis - tai beveik tokia pat eilinė diena kaip ir visos,o jei dar ir nelabai turi ką veikt,iš vis labai nuobodi diena.”Darbymečiu”- tai tiesiog diena prieš sekmadienį,kurio aš labai nemėgstu.Apskritai man patinka visos savaitės dienos,išskyrus savaitgalį.Šis bruožas kam nors gali pasirodyti kaip pirmasis mano debilizmo požymis.Bet aš jų nemėgstu ir viskas,ir taškas.

Šiandien ir vakar,užrašiau 5 atvirlaiškius,kuriuos išsiųsiu į kitas šalis.Kadangi adresai,į kurią šalį turėsi siųsti atvirlaiškį parenkami atsitiktinai,net 3 mano ištraukti adresai priklausė vokiečiams ( gink Dieve,nieko prieš juos neturiu,man net gi jų kalba miela,kurią aš vis dar mokausi,bet man norėjosi skirtingų šalių.. ) kitas atvirlaiškis keliaus į Rusiją ( vis tiek ne labai įdomu o_O).Na,ir mano egzotika - Kinija. ; >

Apskritai,ten vyrauja vokiečiai,suomiai ir Amerika,todėl mažai šansų gauti tokį “kasnį” kaip Kinija ar kažkas panašaus.

Na ir pabaigai,mano Simas,saldžiai pučiantis į ūsą.

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Some moments of my holiday.

parašė: elegantishkai · 2010-08-09 · 3 komentarai

Vasara jau keliauja pas rudenį.Net nepastebėjau,kaip greitai ir kaip lengvai ji praėjo.Nors ir rudenį aš myliu.Būtent ruduo,man vėl padės prisiminti gražius,gražius prisiminimus..

O dabar,dovanoju keletą nuotraukų iš savo “vasarinių” atostogų.

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Stay in my life forever,okay?

parašė: elegantishkai · 2010-06-20 · 5 komentarai

Kartais gyvenimas mums “padovanoja” žmones,kurie visai nejučiomis tampa mūsų draugais,mūsų sielos išsigelbėjimais,mūsų pirmaisiais tikrais jausmais..

Jie nukrinta tarsi iš dangaus,su savimi atsinešdami kažką tokio didelio,kad mus apžavi nuo pat pirmos sekundės kartu.Tačiau beveik visada,jie išeina.Tik skirtingai nei paprasti ar tik gerais draugais laikyti žmonės,jie išeina taip pat netikėtai kaip ir atėjo.Išsiplėšdami viską ką atsinešė ir palikdami mus nežinioje,skausme,visiškai tuščius ir sužeistus..

Mielieji mano stebuklai,pasilikite mano gyvenime amžinai,nors truputį,kad visada žinočiau,jog atėjus sielos marui,galėsiu pasislėpti pas jus,taip kaip būdavo anksčiau..

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Naktiniai Gintarės pamąstymai.

parašė: elegantishkai · 2010-06-01 · 4 komentarai

Pastaruoju metu pradėjau rašyti blogą naktimis.Ne dėl to,kad nesimiega.Man tiesiog užplaukia noras kam nors ką nors protingo ar nelabai parašyti.

Šiandien kaip mažas vaikas sėdėjau spintoj,užsidarius duris ir kas keisčiausi mano senoji liga klaustrofobija šįsyk nuleido rankas ir nebe atėjo pas mane.Kodėl aš ten sėdėjau? Ogi slepiausi. Nuo išorinio pasaulio,nuo savo minčių,gal ir nuo savęs.Taip,kartais aš labai bijau savęs,kartais mano nuolatinis širdies skausmas pasidaro baisus ir aš prašau ir prašau ir prašau Dievulio,kad tik nemirčiau.. Kartais ir man baisu numirti,bet kartu bus įdomu pamatyti kaip atrodo toji giltinė.Gal tai tos pačios rankos,kurias sapnavau šianąkt, šių rankų savininko balsas manęs klausė ar aš greitai pas jį ateisiu? Atsakiau,kad greitai. Tuomet jis manęs paklausė ar man nereikia kokios pagalbos,kad galėčiau pas jį ateiti? Atsakiau,kad nereikia ir akyse nejučiomis mirgėjo du skaičiai 18 ir 19.Tik pabudus šio sapno neėmiau į galvą,bet gerai pagalvojus,pamąsčiau,kad kažkas iš aukščiau mane jau kviečia..

Šiandien aš keistai jaučiausi.Gal tai dėl sapno,gal dėl skausmo maudžiančio visą kūną,o gal dėl vidinės būsenos.. Ech,po daugelio dienų aš vėl atvėriau savo vidų internetinei erdvei..

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Kodėl aš sutinku būti organų donore?

parašė: elegantishkai · 2010-05-24 · 27 komentarai

Sulaukusi pilnametystės,atlikusi šimtus smagių ir nelabai ką tik iškepto oficialaus Lietuvos piliečio darbų,būtinai užpildysiu ir organų donorystės blanką.

Šeima į tai reaguoja gana skeptiškai.Manau jiems,kaip ir daugeliui atrodo,kad šis žingsnis lyg koks savaiminis mirties nuosprendis,bet taip nėra.Man negaila atiduoti savo kepenis,širdį,inkstus,kaulų čiulpus,tiems,kurie dar gali gyventi.Be to atlikdama šį darbą aš nemirsiu visiškai,nes kažkur gyvens mano kūno dalys.. Savo ateitį planuoju sieti su pagalba kitiems ir noriu,kad tai,bent jau trumpam tęstųsi ir po mano mirties.. Dovanoti gyvenimą kitiems - taip gera.. Juolab,kad išėjus iš šio pasaulio vargu ar sveikos kepenys palengvins tavo tolimesnę kelionę..

Todėl,aš už organų donorystę!

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Avinas ir po keturiolikos metų avinas.

parašė: elegantishkai · 2010-05-08 · 3 komentarai

Štai tokia pikta garbanė buvau prieš keturiolika metų:

Buvau tikras avinas.Užsispyrus,pikta ir garbanota.Tiesa,tuomet pykau,kai mane pažadino iš miego.

Praėjo keturiolika metų.Aš vis dar avinas,vis dar užsispyrus ir vis dar garbanota.Man pačiai sunku save suvaldyti,bet kas nors juk turi mylėti mane vien už tai,kad vis dar turiu aviniškus ragus..

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie

Žmonių tikrumas,senieji draugai ir mano mažyčiai norai.

parašė: elegantishkai · 2010-04-18 · 1 komentaras

Pasiilgstu žmonių tikrumo.Pasiilgstu tokių draugų,kurie vadinasi draugais ne todėl,kad daugiau nėra su kuo ” draugauti”,o todėl,kad jie tikrai gali tokiais vadintis.Bendraudama su “netikrybėmis” ir pati kartais patampu netikra.Nors jei rimtai,aš visada skrajoju savo pasaulėlyje ir vargu ar kada nors kas nors mane besupras.. Trūksta.Mano pasaulyje trūksta,tokių žmonių,kurie žinodami kas aš esu vis tiek mane mylėtų.Prisimindama savo pačius puikiausius vaikystės draugus,tikiuosi,kad gyvenimas nepašykštės man tokių pat žmonių ir ateityje…

Senieji mano bičiuliai,R.,A,.J.,R.,K., aš jus myliu.

Rodyk draugams

Temos: Pamastymai apie