BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ApieTai

Įrašai su tema 'Meilės'

Nes tu visada šalia.

parašė: elegantishkai · 2009-11-11 · Nėra komentarų

Mikė Pūkuotukas linktelėjo.
- Tu įsivaizduok: manęs nėra, tu sėdi vienas ir
nėra su kuo pasišnekėti.
- O tu kur?
- Manęs nėra.
- Taip nebūna, -
pasakė Mikė Pūkuotukas.
- Aš irgi taip manau, - pasakė Paršelis. - Bet štai
staiga - manęs visai nėra. Tu vienas. Ir ką gi tu darysi?
- Eisiu pas
tave.
- Kur?
- Kaip - kur? Į namus. Ateisiu ir sakysiu: “Kodėl tu
neatėjai, Paršeli?” O tu sakysi…
- Tai kvaila! Ką gi aš sakysiu, jeigu manęs
nėra?
- Jei nėra namuose, vadinasi, išėjai pas mane…

Rodyk draugams

Temos: Meilės

Aš tik noriu žinoti,kad tu čia..

parašė: elegantishkai · 2009-11-07 · 3 komentarai

Paršelis prisiglaudė prie Pūkuotuko.
- Pūkuotuk,- sušnibždėjo jis.
- Ką Paršeli?
- Nieko,- atsakė Paršelis imdamas Pūkuotuko letenėle. - aš tik noriu žinoti, kad tu čia. ♥

Rodyk draugams

Temos: Meilės

Ar tu mane suprasi?

parašė: elegantishkai · 2009-11-03 · 3 komentarai

Ar tu mane suprasi,jei vieną dieną aš nebemokėsiu tavęs nemylėti?

Ar atleisi už tai,kad kartais sunku būti be tavęs?

Aš niekada,daugiau niekada,net vienai sekundei nenoriu egzistuoti ten kur nėra tavęs.Kiekvienas gyvena sau ir dėl savęs.Neišpildyta ar neįgyvendinta svajonė teikia vilčių ir niūrų rytą padaro šviesesnį.Ir žmonės.Jų begalybė.Tik ne visi egzistuoja tavo pasaulyje.Ir renkiesi ne tu,renkasi tave.Nes galbūt tik tai tą akimirką tu atrodai pats geriausias visame pasaulyje.Bet tavęs pakeisti negali niekas.Niekas,niekad,niekada.Ir atsimink šitai visam gyvenimui.Kartais aš pavargstu,nuo daug beprasmiškų minčių,apie šį bei tą.Kartasi aš “nenoriu”.Ir tai tik apgaudinėjimas pačios savęs.Ar aš norėčiau grįžti į praeitį? Iš dalies.Galbūt ištaisyčiau padarytas klaidas,bet.. gal jos ir išmokė į viską žvelgti atsargiau ir saugoti kiekvieną sekundę.Nebesaugoti aš negaliu.Viskas ankščiau ar vėliau įgija savo vertę.Taip nutiko ir dabar.Dabar man reikia kiekvienos sekundės,kiekvienos žodžio,kiekvienos mažos svajoniukštės,nes aš niekada,daugiau niekada,net vienai sekundei nenoriu egzistuoti ten kur nėra tavęs..

Tai ne pasaka taip būna.

Nuotrauka daryta ten,kur gyvena vieni iš mano mylimiausių.Tas šviesus šviesus saulės spindulys,primena tą mielą žmogų pasirodžiusį mano gyvenime pro voratinkliais apaugusias mano gyvenimo sienas.Myliu.

Rodyk draugams

Temos: Meilės

Mūsų M

parašė: elegantishkai · 2009-09-11 · Nėra komentarų

Visa tai kas yra gera,gražu,miela,tobula,linksma.. telpa į vieną žodį iš M raidės.. Ir nesvarbu,kad kažkas pyksta dėl to kaip yra.. Papyks ir nustos.. arba ne.. bet dėl to kas vykta tarp mūsų nesibaigs.. ;)

Tai yra mūsų abiejų pirmasis įrašas, kurį kūrėme kartu..

Ji

Sunkoka aprašyti jausmus, dar sunkiau meilę, bet vis dėl to įmanoma.. Įmanoma jei to iš tikrųjų nori ir jauti kažką tikro, nepaprasto dar nepatirto.. Ir taip aš myliu beveik rudas akis su ilgomis blakstienomis ir labai mielą ir meilų žvilgsnį.. Myliu švelnias lūpas, saldžius bučinius ir švelnias rankas.. Dievinu rūpestį, meilę ir dėl to, kad ant manęs nė karto nebuvo supykta, už blogus darbus..;] Ir pagaliau buvo ta riba, kai viskas galėjo nutrūkti, galėjo labai skaudėti, net ir iki dabar, bet viskas susiklostė gerai ir nemanau, kad dar teks patirti kažką panašaus..

Jis

Meilė… Šį žodį pasaulis vartoja įvariai - anglai love, prancūzai aimer, ispanai amor, italai amore, vokiečiai liebe, rusai любовь… Tačiau kaip tai apibūdinti? Kokia šio „daikto” reikšmė? Meilė yra kaip vanduo - kartais šiltas, tyras ir gaivinantis, tačiau pasitaiko ir drusmto, šalto lyg iš po žemių. Vienaip ar kitaip, vanduo yra gyvybiškai svarbus žmogaus egzistencijai, o tai yra ir didžiausias panašumas tarp vandens ir meilės.
Septyniolika metų neegzistavau, septyniolika metų gyvenau be vandens… Kuris dabar aplankė mane staigumu ir pavidalu lyg lietutis. Neveltui taip mylėjau lietutį. Dabar jau myliu Lietutį, savąjį Lietutį. Manasis Lietutis silpnas, lija netolygiai ir mažais lašeliais, kartais pasitaiko ir audra, bet jis yra Mano ir tik Mano vieno ir tik dėl šitos vienintėlės priežąsties, kurios man absoliučiai užtenka, aš jį branginsiu, kaupsiu kiekvieną lašelį, net ir kiekviena ašarėlę, jei kada ir tokia kada iškristų… Taip taip, šis įrašas yra apie meilę… Mano Meilę…

Amor vivid omnia… Nors ir netikėjau, kad taip būna ,-)

Rodyk draugams

Temos: Meilės

Dikučiukas*

parašė: elegantishkai · 2009-09-07 · 1 komentaras

Tai Jie.. su vėsia ir drėgna nosyte,meilės pilnomis akimis ir be galo didele širdimi,tokia,kuri mylės Tave iki pat jų gyvenimo galo..

Jiems nerūpi kaip tu atrodai,ką veiki laisvalaikiu,kaip dažnai žiūri kvailas televizijos laidas ir kiek kartų prakeikei gyvenimą.. Jie myli tave visur,visada ir visokį..

Ir aš turiu vieną jų,patį brangiausią pasaulyje mano mažylį.. Be abėjo negaliu nepaminėti ir Doros,bet jos čia jau nebėra.. Po jos mirties jau praėjo beveik 10 metų,bet aš vis tiek jos ilgiuosi ir niekada nenustosiu to daryti.. Kai ją turėjau buvau dar visiškas vaikas,kartais nesuprasdavau ką reiškia turėti tokį draugą,bet labai ją mylėjau.. Su jos mirtimi į mano mažą vaikišką pasaulį atskriejo daug liūdesio,tada supratau ką reiškia mirtis,verkiau iš baimės,kad daugiau niekada jos nebe pamatysiu.. Ir kartais aš velniškai jos ilgiuosi..

Dabar  mano gyvenime mažytis,mielas padarėlis,kuris vasaros rytais žadindavo mane 7val., nelikdavo abėjingas mano ašaroms ir siaubingai knarkdavo naktimis.. XD Bet aš jį vis tiek myliu,be galo, be formos,be krašto,tiesiog myliu ir viskas..

Taip jis tikras gražuolis.. ;D

Rodyk draugams

Temos: Meilės