BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ApieTai

Įrašai su tema 'Be temos'

Pirmosios šaltos žiemos dienos ir pirmieji geri darbai prieš Kalėdas.

parašė: elegantishkai · 2010-11-29 · Nėra komentarų

Jau trečiadienį,žiema oficialiai įsivyros mūsų gyvenimuose.Pamažu ir aš pradėjau laukti Kalėdų,vis dažniau pasvarstau apie dovanas mylimiems ir artimiems.

Bet šįkart mano mintys klajoja gyvūnų globos namuose.Gavau netikėtą pasiūlymą prisidėti prie gražios akcijos ir pagaminti pamestinukams paklotėlių.

Kadangi mano namuose nėra nei vieno siuvėjo ir pakankamai medžiagos vargu ar rasčiau planuoju aplankyti keletą second hand’ų ir rasti švelnios madžiagos,kad bent kiek primintų ir atstotų namučius,vėliau teks galvoti ko prikimšti,kaip susiūti ir apsiuvinėti.Gana malonūs rūpesčiai,padėti tiems,kurie sustiprėję kažkam padovanos savo meilę ir draugystę.Be to,dažniausia gyvūnėlių mirties priežastis žiemą ir yra miegas ant šaltos žemės,o ne ant paklotėlio.

Padėti galima ne tik pamestinukams,bet ir Kauno zoologijos sodo gyventojams.Daugiau informacijos galite rasti čia:  www.avm.lt

Žmogeliai iš Kauno,prisijunkit,juk nesunku.Tai neužims daug jūsų laiko,o išgelbėsite galbūt net ne vieną ir ne dvi gyvybes.

Taip pat renku pinigėlius vaikams.Šone matote esančia nuorodą,kurią galite spustelėti kas valandą ir taip pat prisidėsite prie šios akcijos,kurioje dalyvauju jau antrus metus. ;}

Ir patas nuoširdžiausias mano Kalėdinis “darbas” - per atostogas pabūti su seneliais.Pradžiuginti juos ir dar kartą parodyti,kad myliu.

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos · Kalėdiniai

   Trečiasis (oficialiai antrasis) mano egzaminas.

   parašė: elegantishkai · 2010-06-06 · Nėra komentarų

   Tęsiant tradicijas,kaip ir prieš kiekvieną egzaminą,rašau įrašą apie jį.Rytoj laukia matematika.Trys spręsti egzaminai jau nugulė mano sąsiuvinyje.Egzaminų užduotys gražiai sudėtos ant stalo.Ar bijau? Truputį,bet daug mažiau nei prieš lietuvių kalbėjimą.Po matematikos egzamino bus ramu,na bent jau iki tų kelių minučių,kada bus skelbiami šio egzamino rezultatai..

   Tradiciškai,visiems,rytoj laikantiems matematikos egzaminą linkiu kuo didžiausios sėkmės !

   P.S.Kontrolinis mano ;D

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos

   Antradienis,ilgai lauktos vasaros pirmoji diena arba trečioji lietuvių kalbos egzamino dalis.

   parašė: elegantishkai · 2010-05-31 · 6 komentarai

   Ech,bijau aš to kalbėjimo.9.30 išmuš mano pragaro valanda,9.50 susitiksiu su savo budeliais ( mieli lituanistai,atleiskit,bet kitaip jūsų pavadinti rytoj tiesiog neišeina).Ruošiausi tam,na bent jau minimaliai,nors vargu ar įmanoma gerai pasiruošti potemėms,kurias tu gali tik numanyti.Beje,internete jau paskelbtų potemių nežiūrėsiu.Iš principo.Noriu patikrinti save,kaip jau pasiseks taip,bet galų gale reikia pažiūrėti ką galiu. ; )

   O štai šičia mano preparing’as:

   P.S. Sėkmės visiems rytoj kalbantiems! ; )

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos

   My first exams.

   parašė: elegantishkai · 2010-05-23 · 18 komentarai

   Prisimenu,kai buvau dar tik devintokė.Ir tuo pat metu,kai praeitų metų dešimtokai laikė egzaminus aš žaidžiau cooking academy 2 ( xD tik truputį juokinga ).Tuomet į galvą toptelėjo keista mintis,kad,kai aš laikysiu egzaminus,koks nors devintokas žais tokį patį žaidimą ir galvos tą patį..

   Ar taip bus nežinau,bet šiek teik jaudinuosi prieš rytojų.Pirmieji egzaminai ir laukti,ir nelabai.Didžiulė patirtis man.Tikiuosi viskas bus gerai. ; )

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos

   Septyniolika.

   parašė: elegantishkai · 2010-03-25 · 7 komentarai

   Rytoj ta didžioji diena,kai pagaliau skaičiukas 16 virs skaičiuku 17.Visko buvo per tuos jau nugyventus 16 metų.Įsimintiniausias laikotarpis man - vaikystė.Kodėl? Nes tada man tikrai buvo labai gera,tuomet tikrai turėjau tikrų draugų,jokių veidmainių,tik draugų,kurie nepaliks bėdoje,nepaliks tavęs vieno,kai tau skauda,kai nešioji keistus batus ar šukuoseną.Jie myli tavo vidų - išorė jiems nerūpi.Gaila,kad tokių dabar beliko mažai,nors kelis vis dėl to pavyko išsaugoti.

   Per tą nedidelį nugyventą laikotarpį,padariau nemažai klaidų,dabar pagalvojus man net galva neišneša,kad aš būdama mažų mažiausiai sveiko proto galėjau taip padaryt,džiaugiuosi,kad kažkas vis dėl to man sutrugdydavo eiti iki galo,nes galėjo baigtis daug tragiškiau..

   Su kiekvienais metais atrasdavau vis kažką naujo,naudingo,įdomaus,artimo.. Ypatingi metai buvo šie,tiksliau antroji mano šešioliktųjų gyvenimo metų antroji pusė.Suradau tikriausiai tai ko žmonės ieško visą gyvenimą.Žmogų,meilę,ryšį.. Ir aš tikrai tikiu,kad tai būtent tas žmogus,jei ir klystu ( nors taip tikrai nemanau) man vis tiek nežmoniškai gera su mano mažuoju L.

   Dovanos su šiuo gimtadieniu mane tikrai džiugins ilgą laiką.Niekada gyvenime netikėjau,kad auginsiu dvi žuvytes ir hiperaktyvų katiniuką ;> O pasirodo,stebuklų irgi būna. ;)

   Taigi,su gimtadieniu Gintare,linkiu,kad išsipildytų tai ko tu labiausiai trokšti,tačiau nepamiršk,kad be minimalių pastangų nieko nebus..

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos

   Laiškas Dievui.

   parašė: elegantishkai · 2009-10-22 · 4 komentarai

   Ko gero pirmą kartą rašau tau tokio pobūdžio laišką.Popierinių laiškų esu rašius bent du,o šį kartą jis atsidurs čia.Tu žinai viską,visas mano mintis,dvejones,nerimą,liūdesį,ilgesį.. Ir taip,man tavęs reikia.Nors aš esu savanaudė iš didžiosios S ir kreipiuosi į tave tik kai sėdžiu visiškoj baloj,tu niekada nenusisukai.. Visada įkvepi vilties ir noro.. Dėka tavo dovanotų žmonių man aš po truputį egzistuoju,po truputį einu savosios laimės link.. Nors kartais būna be proto sunku ir nusvyra rankos,bet aš bandau.. Tu niekada neduodi daugiau,nei žmogus gali pakelti.. Kiekvienam dovanoji angelą sargą ir galybę šansų tapti laimingu.. Net ir dabar man labai tavęs reikia..

   Gintarė.

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos

   Baimė.

   parašė: elegantishkai · 2009-09-29 · 4 komentarai

   Vakar aš išsigandau.Išsigandau savo jausmų protrūkio.Isteriško drebėjimo ir verkimo.Kai tuo pat metu savęs žiauriai nekenti,bet stengiesi nuraminti virpantį iš nervų,o gal iš įsiučio kūną.. Taip mano širdyje gilios ir labai skausmingos žaizdos,jos apsitrauks,apsigydys ir viskas vėl bus gerai,tik laiko klausimas kada? Kada aš ir ji nurims? Šiandien maščiau kokia dozė raminamųjų nebūtų mirtina,o tik apsvaigintų,kad bent porą dienų nejaustum to skausmino širdies plakimo.

   Taip aš savęs nekenčiu.

   Taip aš pasveiksiu.

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos

   Laisvės kaina*

   parašė: elegantishkai · 2009-09-24 · Nėra komentarų

   Kas yra laisvė?

   Kvaila ir net gi vaikiška sakyti,kad nebe laisvas esu kai turiu antrąją pusę.Tu tik priklausai jai ir turi šiokių tokių įsipareigojimų,bet tau vis tiek lieka laisvas minčių ar norų reiškimas,tik be abejo neskaudinant tavo žmogaus.

   Asmeniškai man su laisve asocijuojasi filmas “Simarono žirgas”,ten aiškiai vaizduojamas į nelaisvę papuolusio laisvo žirgo gyvenimas.Įsimintiniausia vieta,kai žirgas peršoka didžiulę prarają,kad taptų laisvas.. Tada jam linkteli,net jį gaudęs “blogietis”. Laisvė yra tai tai,kad tu gali niekieno netrukdomas gyventi ir būti su savo šeima..

   Kažkada girdėjau posakį,kad žmogus laisvu tampa tada,kai neturiu ko prarasti.. O aš turiu.. Todėl nesu laisva ir vis dėl to laisvė turi savo kainą.Kurios aš nesutikčiau mokėti savo noru..

   Rodyk draugams

   Temos: Be temos