BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ApieTai

Naktiniai Gintarės pamąstymai.

parašė: elegantishkai · 2010-06-01 · 4 komentarai

Pastaruoju metu pradėjau rašyti blogą naktimis.Ne dėl to,kad nesimiega.Man tiesiog užplaukia noras kam nors ką nors protingo ar nelabai parašyti.

Šiandien kaip mažas vaikas sėdėjau spintoj,užsidarius duris ir kas keisčiausi mano senoji liga klaustrofobija šįsyk nuleido rankas ir nebe atėjo pas mane.Kodėl aš ten sėdėjau? Ogi slepiausi. Nuo išorinio pasaulio,nuo savo minčių,gal ir nuo savęs.Taip,kartais aš labai bijau savęs,kartais mano nuolatinis širdies skausmas pasidaro baisus ir aš prašau ir prašau ir prašau Dievulio,kad tik nemirčiau.. Kartais ir man baisu numirti,bet kartu bus įdomu pamatyti kaip atrodo toji giltinė.Gal tai tos pačios rankos,kurias sapnavau šianąkt, šių rankų savininko balsas manęs klausė ar aš greitai pas jį ateisiu? Atsakiau,kad greitai. Tuomet jis manęs paklausė ar man nereikia kokios pagalbos,kad galėčiau pas jį ateiti? Atsakiau,kad nereikia ir akyse nejučiomis mirgėjo du skaičiai 18 ir 19.Tik pabudus šio sapno neėmiau į galvą,bet gerai pagalvojus,pamąsčiau,kad kažkas iš aukščiau mane jau kviečia..

Šiandien aš keistai jaučiausi.Gal tai dėl sapno,gal dėl skausmo maudžiančio visą kūną,o gal dėl vidinės būsenos.. Ech,po daugelio dienų aš vėl atvėriau savo vidų internetinei erdvei..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Pamastymai apie
žymės: , , , , ,4 komentarai ↓

 •   Vakarė. // 2010-06-02 @ 00:01

  Smagu skaityti.
  Atrodo, kad rašyta mažo iškalbingo vaiko, kuris yra baisingai išgąsdintas.

 •   ALGdas // 2010-06-02 @ 10:16

  Labai teisingai tą rašinuką apibūdino Vakarė.
  Tokie užsidarymai labai mažoje erdvėje, tokie sapnų nuogąstavimai neveda į gerą; reikia erdvės, plačiai žvelgti į gyvenimą, į kasdienybę, reikia bendrauti su draugais, būtinai.

 •   ENORCA // 2010-06-02 @ 11:05

  (+1)
  suprantu, kad čia greičiausiai viskas metaforiškai, tačiau jei rimtai skauda visą kūną, o širdies plote kyla neaiškūs graužiantys-maudžiantys-spaudžiantys-t.t. jausmai ir ima keisti panikos ir neaiškios baimės priepuoliai, tuomet tikrai gali būti kokia nors širdies liga - jos kartais megėjos “išlysti” paauglystėje ir jaunystėje, kai širdis nespėja augti su likusiu kūnu.
  Jei naktimis nesimiega iš baimės ir skauda širdį, tikrai siūlau nesikankinti, o tiesiog pasitikrinti ar su ja viskas gerai :) ką žinai, gal tiesiog kokio kalio trūksta ir vėl galėsi ramiai miegoti ir į spinteles lysti nereikės ;D

 •   elegantishkai // 2010-06-02 @ 18:29

  Kartais visiems norisi slėptis ir nebūtinai spintose ; ) Kartais mes jaučiamės išgąsdinti,sutrikę ir pasimetę dėl labai paprastų bėdų.. Aš nesu kompleksuotas ir labai užsidaręs “vaikas”,noriu ir galiu bendrauti su absoliučiai visokiais žmonėmis,bet tikrųjų draugų nėra labai daug.O tais,kuriais ir šiaip nepasitiki vargu ar norisi labai atsiverti.. Blah.. Ir nepriimkit šito rašinio labai rimtai,tai tik mintys,jausmai,kurie užklupo vakar vakare..
  O dėl širdies.. Jau buvau jos tikrintis,pasakė tik tiek,kad anatomiškai kažkuri jos dalis yra šiek tiek didesnė nei turėtų būti,bet šiaip viskas gerai.. Nors tokia ten ir gydytoja,pusę valandos kalbėjo apie mano distrofiškumą, o ne apie labiau rūpimą organą.. O jei visai rimtai,manau,kad kai atpuls daugiau problemų būtinai apsilankysiu pas rimtesnį širdies specialistą ; )

palikti komentarą