BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ApieTai

Geriausia vieta kur galite būti, kai esate liūdnas yra senelio keliai.

parašė: elegantishkai · 2010-07-12 · 1 komentaras

Ir tiek daug kartų manyta,kad kiti tave supras.Kad ieškos tavęs,nors būsi visai netoli.Kad kiekvieną kartą susitikus paklaus: O kaip gyveni tu?.Kad vertins tavo nuomonę,ne mažiau nei kitų suaugusiųjų nors esi dar tik “vaikas”.

Netikėtai prasidėjus kalboms apie tai “kaip greitai aš užaugau” žiū metai,kiti ir savo mamą paversiu močiute,man kelia didžiulę šypseną.Nejučiomis žvilgtelėjau į jį,į savo ramybės uolą,į dangaus mėlynumo akis,kuriose suspindo liūdesys.. Kažkada girdėjau svajonę: norėčiau sulaukti Gintarės vestuvių,o tada viską kas svarbiausia jau būčiau matęs.

Ir taip,liūdesio akimirkomis,aš visada glausdavausi ten.Ir dabar,bet kuriuo momentu galėčiau tai padaryti.Jis - vienas iš tų,kuris tikėjo mano žodžiu,kuris negesino mano svajonių,o sakė “padėsiu”..

Mažų mažiausiai ką aš galiu padaryti dėl tavęs - išpildyti tą mažą ir gražią svajonę,jei tai bus mano valioje.Didžiausia - aš pažadu mylėti,gerbti ir saugoti tave iki pat savo mirties.Ir jei neduok Dieve,kas nors rimto tau nutiktų ar visai pasentum - aš visada būsiu šalia tavęs.Visada,visada.Kad niekas neskriaustų.Saugosiu,taip pat kaip ir tu saugojai mane ir dar vis tebesaugai.


Su meile,Gintarė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: šeima
žymės: , ,1 komentaras ↓

palikti komentarą